Płyny do płukania ust

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Płyn do płukania jamy ustnej – podwójna ochrona zębów i dziąseł

Płyn do płukania jamy ustnej powinien znaleźć się w łazience każdej osoby kompleksowo dbającej o stan swoich zębów i dziąseł. Płukanie jamy ustnej jest ważnym krokiem uzupełniającym poranną, popołudniową i wieczorną toaletę. Starannie dobrany do indywidualnych potrzeb płyn do płukania ust dociera do zakamarków, do których nie sposób dojść szczoteczką czy nicią dentystyczną, skutecznie odświeża oddech i zabija bakterie. Sprawdź naszą ofertę i znajdź najlepszy płyn do ust, dzięki którym Twój uśmiech będzie zachwycał, a Ty będziesz czuł się komfortowo.

Vica.pl – płyny do płukania ust polecane przez dentystów

Jakie płyny do płukania ust możemy Ci zaoferować? Rozbudowany asortyment naszej internetowej drogerii tworzą środki różnych marek. Znajdziesz u nas między innymi konopne, ekologiczne płyny do ust marki Bio Madent, wybielające płyny z aktywnym węglem, płyn dla osób z nadwrażliwymi zębami, preparaty przeciwpróchnicze Ziaja, odświeżające płyny Listerine, płukanki Lacalut, a nawet odświeżacze do ust w sprayu. Wszystkie produkty kupisz w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

Płyn do ust: doskonały efekt, wygodne użytkowanie, wydajność

Płyny do płukania ust dostępne są w formie gotowych do użycia płukanek. Zamknięte w poręcznych butelkach preparaty są wygodne w użyciu. Płyny mogą być używane przed szczotkowaniem w celu rozmiękczenia zalegającej płytki nazębnej, po myciu zębów jako uzupełnienie zabiegu oraz między posiłkami, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust. 

Produkt dodany do ulubionych