Pilniki do paznokci

Pokazano 1-24 z 60 pozycji

Pilniki do paznokci – zadbane dłonie w zasięgu ręki

Pilniki do paznokci to akcesoria kosmetyczne, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród kobiet od wielu lat. O ile jednak przed laty dostępne były niemal wyłącznie tradycyjne metalowe pilniki do paznokci, o tyle dziś do dyspozycji mamy dziesiątki rozmaitych produktów tego typu, jak pilniczki jednorazoweczy pilnik szklany, z których wiele przydaje się np. do profesjonalnego wykonywania zabiegów typu manicure i pedicure. Jednak wcale nie trzeba być dyplomowaną kosmetyczką, aby móc w pełni korzystać z tego bogactwa. Oto niektóre rodzaje pilników do paznokci dostępnych w drogerii internetowej Vica.pl.

Jaki pilnik do paznokci wybrać? Rodzaje pilników do paznokci

Pilniki do paznokci z odklejanymi powierzchniami, pilniki szafirowe z radełkiem, pilniki proste, o kształcie łódki oraz banana, pilniki wąskie i szerokie, w postaci czterostronnego bloku, jednokolorowe i wielobarwne, jako polerka do paznokci dwustronna z pędzelkiem – wszystko to można znaleźć w naszym e-sklepie. Do nabycia jest tu zarówno niejeden pilniczek do paznokci metalowy, jak i szklany pilnik do paznokci, pilniki papierowe, jednorazowe pilniki do paznokci, pilnik do skórek, pilnik do hybryd bądź akrylu, a także zestaw pilników do paznokci.

Pilniki do paznokci na każdą okazję

Niezależnie od tego, czy na co dzień malujemy paznokcie samodzielnie, oddajemy nasze dłonie do dyspozycji profesjonalistom, czy też preferujemy naturalny, pozbawiony dodatków look, w drogerii internetowej Vica.pl możemy znaleźć pilniki do paznokci odpowiednie do każdej z tych sytuacji. Na klientki czekają tu produkty takich cenionych, renomowanych marek, jak Donegal, Neonail, Provocater, Scholl, Solingen-Miller, Top Choice czy hi hybrid.

Produkt dodany do ulubionych