Bazy pod lakier do paznokci


Baza pod lakier do paznokci – podstawa idealnego manicure'u

Piękne paznokcie to najlepsza wizytówka kobiety, a Polki słyną z troski o to, by zawsze wyglądały nienagannie. Jednak perfekcyjny manicure nie zrobi się sam – aby naprawdę zachwycał, trzeba poświęcić mu odpowiednio dużo czasu i uwagi. Oczywiście należy również zaopatrzyć się w niezbędne przybory i kosmetyki, jak wysokiej klasy lakier do paznokci, a także najlepsza baza pod lakier. Jeśli dobierzemy właściwe produkty, będziemy mogły przez długi czas cieszyć się nieskazitelną – równą i lśniącą – taflą na paznokciach.

Bazy pod lakier do paznokci – dlaczego takie ważne?

Baza pod zwykły lakier do paznokci, a także bazy pod lakier do paznokci hybrydowy to kosmetyki, w które warto zainwestować, ponieważ mogą zdecydowanie wydłużyć czas utrzymywania się lakieru w najwyższej formie, zwiększając jego trwałość, przyczepność oraz odporność na ścieranie. Ich zastosowanie wpływa korzystnie również na jakość wykonanego manicure'u – takie niedoskonałości, jak smugi, nierówności, przebarwienia i szybko pojawiające się odpryski powinny raz na zawsze pójść w zapomnienie.

Najlepsza baza pod lakier z e-drogerii Vica.pl

W drogerii internetowej Vica.pl możemy zaopatrzyć się w bazy pod lakier do paznokci o wielu wspaniałych właściwościach – m.in. takich marek, jak Neess, Neonail czy też hi hybrid. Są wśród nich takie, które schną wyjątkowo szybko, a także bazy pod lakier hybrydowy, które nie wymagają utwardzania w lampie UV ani matowienia czy też użycia primera, a ponadto bardzo łatwo je samodzielnie usunąć – na zasadzie peel off, idealne do paznokci osłabionych oraz krótkich. Dzięki tym zaletom możemy często zmieniać kolory lakieru, bez szkody dla płytki paznokcia.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.