Odżywki do paznokci

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Najlepsze odżywki do paznokci

Zadbane i mocne paznokcie to zasługa właściwej pielęgnacji oraz stosowania odpowiednich kosmetyków. Sam krem do rąk nie wystarczy, dlatego warto do oprócz niego używać specjalnej odżywki do paznokci. To preparat, który ma w swoim składzie skoncentrowaną dawkę składników aktywnych, które mają korzystny wpływ na kondycję płytki. W ofercie VICA mamy produkty o różnorodnym działaniu, które dopasujesz do potrzeb i stanu swoich paznokci.

Regenerum – serum do paznokci

Krucha i łamliwa płytka to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. Taki stan jest spowodowany niewłaściwą pielęgnacją, nieodpowiednią dietą lub używaniem złej jakości lakierów. Regenerum do paznokci to produkt, dzięki któremu odbudujesz uszkodzoną płytkę i sprawisz, że będzie zdrowa i odżywiona. Preparat ma skuteczny i bezpieczny skład, dlatego może być stosowany nawet codziennie. Serum do paznokci Regenerum ma działanie:

wzmacniające,

regenerujące,

odżywiające,

wyrównujące kolory,

niwelujące plamy i przebarwienia,

nawilżające,

zapobiegające rozdwajaniu płytki.

W ofercie mamy Regenerum do paznokci w lakierze, a także odżywki w formie kremu, sprayu lub wygodnym aplikatorem w pędzelku. Poszczególne produkty różnią się od siebie właściwościami i sposobem działania, dzięki czemu możesz dopasować kosmetyk do swoich potrzeb. Oferujemy również skuteczne preparaty od innych producentów, takich jak Eveline, Bielenda czy Pierre Rene. Wszystkie dostępne w asortymencie odżywki do paznokci to produkty najwyższej jakości, wyróżniające się skutecznością i bezpieczeństwem.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.