Wody perfumowane unisex

Pokazano 1-24 z 26 pozycji

Trwałe i wyraziste wody perfumowane unisex

Woda perfumowana unisex to zapach uniwersalny, odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Tego typu zapachy zwykle wyróżniają się świeżą, rześką, ożywczą nutą zapachową – odpowiednio zrównoważoną tak, aby pasowała przedstawicielom obu płci. Nie oznacza to, że wody perfumowane unisex są mdłe czy też mało wyraziste. Często dominują w nich nuty drzewne, morskie, orientalne bądź cytrusowe. Nie są to z pewnością zapachy zbyt słodkie, ponieważ wiele kobiet preferuje nieco ostrzejsze, mniej cukierkowe zapachy.

Woda perfumowana unisex – świetny wybór dla obu płci

Wody perfumowane unisex, dzięki swojej uniwersalności będą idealnym prezentem i dla Pań i dla Panów. Pozwoli to na podkradanie perfum partnera. To praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, nie tylko wtedy, kiedy mieszkamy razem i dzielimy łazienkę. Woda perfumowana unisex zwykle ma również opakowanie o stonowanym designie. Wcale nie musi być minimalistyczny, jednak zarówno kształt, jak i kolorystyka flakonu są przeważnie zachowawcze i pasujące do obu płci.

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.