Duck Fresh Stick 5in1 Lime Żelowe...

Duck Fresh Stick 5in1 Lime Żelowe paski do toalet 27 g (3 sztuki)

Dostępny
4,99 zł
Brutto

Opis

Informacje z opakowania i dane o zawartości produktu :

Duck Fresh Stick 5in1 Lime Żelowe paski do toalet 27 g (3 sztuki)

zapobiega osadzaniu się kamienia*
czyszcząca aktywna piana
długotrwały połysk
zapewnia świeżość
działa aż do 4 tygodni
łatwa aplikacja
1 opakowania działa do 4 tygodni
bez dotykania niehigienicznej zawieszki
*Dzięki formule Fresh Stick przy każdym spłukaniu na powierzchni całej muszli toaletowej uaktywniana jest tarcza ochronna, która zapobiega osadzaniu się kamienia

<5% węglowodory alifatyczne,5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne,15-30% niejonowe środki powierzchniowo czynne,kompozycja zapachowa,Limonene,Citral,Linalool

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Duck Fresh Stick - żelowe paski do toalet o zapachu cytrynowym. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Po użyciu produktu umyć ręce. Zwracaj uwagę na małe dzieci, kiedy są w pobliżu toalety. Używaj wyłącznie do muszli toaletowej. Przechowywać poza zasięgiem zwierząt. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. Zawiera p-menta-1,4(8) dien, d-limonen. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Po aplikacji żelowy pasek może być atrakcyjny dla małych dzieci. Używaj produktu w miejscu najmniej widocznym dla dzieci. Sposób użycia wewnątrz opakowania.

Kraj produkcji - UE

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

3 x 9 g

Karton

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
www.scjproducts.info
www.scjproducts.info

Szczegóły produktu

5000204681574

Opinie

Nie ma jeszcze opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.