Paclan Practi ścierka Mikrofibra 38 x 38cm Mix...

Paclan Practi ścierka Mikrofibra 38 x 38cm Mix 5 szt.

Wszechstronna, mikrofibra, bardzo chłonna i doskonała ściereczka do czyszczenia Paclan to idealny asystent do codziennego czyszczenia!
Dostępny
12,49 zł

(2,50 zł / 1szt)

Brutto

 

Ściereczki z mikrofibry Paclan Practi

są częścią naszego gospodarstwa domowego od dawna, ponieważ nic nie może być lepsze do czyszczenia powierzchni niż narzędzie, które usuwa kurz, odciski palców lub inne nieodpowiednie plamy.

Chusteczki można stosować na mokro lub na sucho, a także można je stosować jako środek czyszczący, ale należy uważać, aby nie używać go z materiałem silnie żrącym, ponieważ może to spowodować szorowanie ścierki. W przypadku wielokrotnego użycia zaleca się umyć ściereczkę po użyciu.

Sposób użycia:

Nanieś detergent na czyszczoną powierzchnię, a następnie wytrzyj ją szmatką. Detergent jest rozpraszany na powierzchni i rozpuszcza brud, który można następnie usunąć z powierzchni za pomocą szmatki.

Ostrzeżenie:

Zaleca się używać zgodnie z instrukcją obsługi. Nie używać jako ręczników kuchennych! Nie pozwalaj dzieciom się z nimi bawić, ponieważ może to powodować reakcje alergiczne z powodu użycia detergentu.

 

Kolor
Mix odcieni
Materiał
Mikrofibra
5900942136674
25 szt.
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.