• Nowość
MEGLIO Płyn odkamieniacz w rozpylaczu, 750 ml

MEGLIO Płyn odkamieniacz w rozpylaczu, 750 ml

Odkamieniacz Meglio Anti-Limescale ma zastosowanie w każdym miejscu w domu i w pracy. Efektywnie niweluje brud, pozostałości z mydła i sprawia, że powierzchnie lśnią czystością.
Dostępny
14,99 zł

(19,99 zł / 1L)

Brutto

Zrób zakupy za min 150 zł i odbierz patyczki zapachowe La Casa De Los Aromas, 30ml za 1 grosz.

 

MEGLIO Płyn odkamieniacz w rozpylaczu, 750 ml

Unikalna formuła odkamieniacza Meglio Anti-Limescale Anti-Limescale pomoże Ci chronić powierzchnie przed ponownym osadzaniem się kamienia, brudu i sprawi, że będą one wyglądały czysto i świeżo jeszcze dłużej.
Odkamieniacz nadaje się do czyszczenia: urządzeń sanitarnych, kabin prysznicowych, brodzików, natrysków, armatury łazienkowej, glazury ściennej, fug, szklanych oraz plastikowych osłon.
Nie należy stosować na marmurach i innych kamieniach naturalnych, miękkich meblach, barwnej lub uszkodzonej emalii oraz mającej ponad 10 lat. Należy unikać kontaktu z drewnem, aluminium porowatymi lub malowanymi powierzchniami.


Sposób użycia: Spryskaj produkt na czyszczoną powierzchnię pozostaw na kilka sekund i dokładnie spłucz. Aby uzyskać większy połysk, osusz miękką i czystą szmatką. Nadaje się do czyszczenia powierzchni chromowanych, stali nierdzewnej, ceramiki, porcelany wanien, pryszniców umywalek, kranów i toalet. Nie stosować na wapiennych powierzchniach, na miedzi, na aluminium, na porysowanych lub uszkodzonych powierzchniach oraz sprzęcie gospodarstwa domowego.
Opakowanie: spray 750ml

8003650017901
120 szt.
Brak opinii
Produkt dodany do ulubionych

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.