DORCO WOMAN SHAI Wielorazowa maszynka do golenia, 1 szt. + 2 wkłady

DORCO WOMAN SHAI Wielorazowa maszynka do golenia, 1 szt. + 2 wkłady

Dostępny
29,99 zł
Brutto
Masz dość ciągłego podrażnienia skóry po goleniu? Nie możesz dokładnie ogolić skóry swoją maszynką? Znaleźliśmy na to sposób. Wypróbuj jedyną na rynku maszynkę do golenia dla kobiet, zawierającą aż 6 niesamowicie ostrych ostrzy, które sprawią, że Twoja skóra będzie idealnie gładka.

Opis

Masz dość ciągłego podrażnienia skóry po goleniu? Nie możesz dokładnie ogolić skóry swoją maszynką? Znaleźliśmy na to sposób. Wypróbuj jedyną na rynku maszynkę do golenia dla kobiet DORCO Woman Shai, zawierającą aż 6 niesamowicie ostrych ostrzy, które sprawią, że Twoja skóra będzie idealnie gładka. Nowa technologia, zawierająca 6 ostrzy, idealnie dostosowuje się do ciała. Daje efekt lepszego, gładszego i trwalszego golenia. Ulepszony zespół w paskach nawilżających, zawierający witaminę E i aloes, przygotowuje skórę na niezwykle dokładne golenie. Witamina E i aloes nawilżają wrażliwą skórę oraz łagodzą podrażnienia skóry i alergie. Ergonomiczny uchwyt maszynki DORCO Woman Shai z antypoślizgową gumową jest doskonały do golenia, nawet gdy jest mokry. Otwarta architektura z tyłu kasety ułatwia płukanie ostrzy, co zapewnia im dłuższą żywotność. DORCO to koreańska firma, która od ponad 50 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości maszynek do golenia, ostrzy i noży. W firmie DORCO główny nacisk położony jest na rozwój nowych technologii produkcji oraz na podnoszenie jakości produktów. Długoletnie doświadczenie i wyśmienite produkty sprawiły, że DORCO stało się liderem na rynkach wschodnich oraz w około 100 krajach na całym świecie. DORCO WOMEN SHAI MASZ.+2 WKŁADY

Szczegóły produktu

8801038565040

Opinie

Nie ma jeszcze opini

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.