AMBI PUR ELECTRIC Elektryczny...

AMBI PUR ELECTRIC Elektryczny odświeżacz powietrza, OCEAN MIST, 20 ml

Zapach Ocean Mist inspirowany jest oceaniczną bryzą, która orzeźwia podczas spaceru po plaży w słoneczny poranek.
Dostępny
16,99 zł

(84,95 zł / 100ml)

Brutto

 

AMBI PUR ELECTRIC Elektryczny odświeżacz powietrza, OCEAN MIST, 20 ml 

Zestaw startowy elektrycznego odświeżacza powietrza Ambi Pur z technologią Odourclear nieustannie oczyszcza powietrze z uporczywych, nieprzyjemnych zapachów, pozostawiając delikatną i świeżą woń aż do 80 dni (przy codziennym, 12-godzinnym stosowaniu na poziomie intensywności 2).

Stwórz przyjemny nastrój dzięki elektrycznemu odświeżaczowi powietrza Ambi Pur i jego szerokiej gamie wysokiej jakości aromatów.

Usuwa nieprzyjemne zapachy, pozwalając Tobie i Twoim gościom cieszyć się pełną świeżości wonią.

Używaj urządzenia Ambi Pur tylko z wkładami Ambi Pur, sprzedawanymi oddzielnie, aby wypełnić swój dom świeżością i zapachem, który będziesz czuć dzień po dniu i tydzień po tygodniu.

Dzięki regulowanemu dyfuzorowi możesz decydować o intensywności zapachu, tworząc idealną dla siebie atmosferę przez okres aż do 80 dni.

Jeśli chcesz poczuć natychmiastową świeżość, sięgnij po pełną gamę nowych produktów Ambi Pur z wyjątkową technologią Odourclear, takich jak odświeżacze do tkanin lub odświeżacze powietrza do pomieszczeń i samochodu.

Pojemność
20ml
4015600570194
10 szt.
Brak opini

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Vica.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.