BLANX Pasta do zębów ANTY OSAD, 75 ml

BLANX Pasta do zębów ANTY OSAD, 75 ml

Nie podoba Ci się kolor Twoich zębów? Masz problem z utrzymaniem naturalnej bieli zębów? Jest już na to sposób - używaj codziennie wybielającej pasty do zębów Blanx Anty Osad.
Chwilowy brak
21,49 zł

(28,65 zł / 100ml)

 

BLANX Pasta do zębów ANTY OSAD, 75 ml

Blanx Anty Osad to nowatorska pasta, stworzona z myślą o przywróceniu zębom naturalnej bieli.


Pod wpływem działania pasty znika z zębów nalot oraz najbardziej oporne i trudne do zneutralizowania osady wywołane dymem tytoniowym, pokarmami, napojami oraz odkładaniem się płytki nazębnej.

 Jest to pierwsza pasta na bazie islandzkich porostów oraz mikroproszku z bambusa, stworzona po to, aby ułatwić Ci przywrócenie zębom ich naturalnej bieli. Porost islandzki to pierwszy naturalny, w pełni bezpieczny czynnik wybielający nie niszczący struktury szkliwa. Zawarty w paście porost islandzki przywraca zębom ich naturalną biel, oczyszcza zęby z osadów, nie osłabiając wytrzymałości szkliwa zębowego. Porost islandzki ma również działanie przeciwbakteryjne i przeciwpróchnicze. Skutecznie chroni zęby przed próchnicą i kamieniem nazębnym, a także przywraca fizjologiczną równowagę symbiotyczną w środowisku jamy ustnej.

Również fluor zawarty w paście działa synergistycznie z porostem islandzkim, pełniąc działanie przeciwpróchnicze. Mikroproszek z bambusa z kolei intensyfikuje wybielanie i usuwanie osadów.

Pasta Blanx Anty Osad to nie tylko usuwanie osadu i zapobieganie ponownemu jego powstawaniu.

To także idealne odświeżenie i zapach, który gwarantuje długotrwałe uczucie rześkości.
Opakowanie pasty zawiera wzornik koloru zębów, dzięki któremu każdego dnia można ocenić skuteczność działania produktu.

Przeznaczenie
Wybielanie
8006320054763
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych