TYTAN Płyn do czyszczenia i dezynfekcji...

TYTAN Płyn do czyszczenia i dezynfekcji KUCHNIA, 500 g

Preparat TYTAN w spray'u przeznaczony jest do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni kuchennych (również kontaktujących się z żywnością) w sektorze żywnościowym,warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Skutecznie likwiduje bakterie i grzyby.
7,29 zł

(14,58 zł / 1L)

 

TYTAN Płyn do czyszczenia i dezynfekcji KUCHNIA, 500 g

Płyn TYTAN to ekspert do mycia kuchni,  znajduje swoje zastosowanie przy czyszczeniu wszelakiego rodzaju zabrudzeń. Doskonale radzi sobie z brudem, tłuszczami oraz z powstałym na różnego rodzaju urządzeniach oraz blatach osadem. Dodatkowo dezynfekuje powierzchnie w trosce o higienę i zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Likwiduje również bakterie i grzyby dla bezpieczeństwa  i swobodnego korzystania z kuchni.

Tytan to pewność ładu i porządku i ochrony przed bakteriami i grzybami w kuchni.

Sposób użycia: 
  1. Wybrać odpowiedni sposób pracy rozpylacza przez obrócenie główki.
  2. Na zanieczyszczoną powierzchnię nanieść cienką warstwę płynu i po chwili wytrzeć chłonną mokrą ściereczką.
  3. Następnie wytrzeć do sucha.
  4. W przypadku silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.
  5. Na powierzchniach akrylowych, lakierowanych lub budzących podejrzenia, co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.


Marka Tytan należy do zakładów chemicznych Unia. Firma tworzy produkty funkcjonalne, niezawodne, a przy tym najwyższej jakości.

Środki chemiczne marki Tytan sprawiają, że sprzątanie jest łatwe, szybkie i przyjemne. Produkty na długo zostawiają efekt czystości i połysku przy małym nakładzie pracy.


5900657275101
211 szt.
Brak opinii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych