BISPOL Wkład do zniczy parafinowy OGNIK WP4 96...

BISPOL Wkład do zniczy parafinowy OGNIK WP4 96 h, 1 szt

Wkład do zniczy parafinowy zalewany, wykonany z wysokiej jakości parafiny.
3,99 zł

 

BISPOL Wkład do zniczy parafinowy OGNIK WP4 96 h, 1 szt 

  Parafinowy zalewany wkład do zniczy BISPOL wykonany został z wysokiej jakości parafiny. Nie kopci, spala się równomiernie jasnym czystym płomieniem. 

  Wkłady zalewane – 4 dniowy czas palenia

  Zachęcamy do skorzystania z oferty na wysokiej jakości wkłady zalewane Ognik WP4 marki Bispol, które są wyjątkowo chętnie kupowane przez naszych klientów. Wspomniany 4 dniowy czas palenia sprawia, że znicz będzie świecił się jeszcze na długo po opuszczeniu przez Ciebie cmentarza. Począwszy od jego zaświecenia aż do spalenia, wkład ten pali się stałym, równomiernym płomieniem. Nie bez znaczenia będzie dla Ciebie też brak konieczności kupowania za każdym razem nowego znicza, po wypaleniu się wkładu wystarczy tylko zmienić go na nowy. W ten sposób zadbasz nie tylko o swój portfel, ale także i o środowisko – do wyrzucenia będzie tylko sam wkład, nie zaś cały szklany znicz.

  Nowy model wkładów zalewanych do zniczy o czasie palenia 4 dni. To produkty o doskonałej jakości, wypalają się miarowo i równomiernie do końca. Nie kopcą i nie pozostawiają czarnych smug na szkle znicza. Wkłady do zniczy 4 dniowe są rozwiązaniem całorocznym. Sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Wkłady o wysokości 17,5 cm są uniwersalne, pasują do średnich i większych zniczy.

  Doskonałej jakości wkład bezdymny

  Wkład zalewany do zniczy 4-dniowy Ognik WP4 charakteryzuje się doskonałą jakością i wysoką estetyką wykonania. Przekłada się to na solidność i niezawodność w różnych warunkach pogodowych i temperaturach oraz łatwość dobrania takiego wkładu do zniczy w różnych stylach i kolorach. Wkłady zalewane Ognik WP4 świetnie będą pasować zarówno do zniczy klasycznych i nowoczesnych, minimalistycznych i bogato zdobionych, przezroczystych i tych zrobionych z barwionego szkła.  Każdy z nich wykonany został ze sprawdzonych materiałów. Warto podkreślić, że długi okres palenia i solidność nie są jedynymi cechami, za które wkłady marki Bispol są cenione przez klientów naszego sklepu. Ognik WP4 jest to wkład bezdymny, a zatem nie kopci i ścianki jego tuby nie zadymiają się od środka. Dzięki temu znicz nie tylko nie gaśnie, ale i przez cały czas palenia pięknie prezentuje się na nagrobku.

  Wkłady zalewane na wiosnę

  Oferowane przez nas wkłady o 4 dniowym czasie palenia dobrze radzą sobie w naprawdę szerokim zakresie temperaturowym. Są to wręcz idealne wkłady zalewane na wiosnę i na każdą inną porę roku. Dobra jakość surowców sprawia, że niezależnie od panujących warunków atmosferycznych płomień wypali się równomiernie do samego końca.

  Zapraszamy do zakupu!

  • Waga:-260 g.
  • Czas palenia:-4 dni.
  • Wysokość:-17,5 cm.
  • Średnica:-ø5,6 cm.
  5906927040172
  2413 szt.
  Brak opinii

  Zobacz także

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Produkt dodany do ulubionych