Kosmetyki naturalne do włosów

Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Naturalne kosmetyki do włosów – poznaj ich moc

Ekologiczne kosmetyki do włosów to kategoria produktów, która bardzo szybko się rozrasta. Nic dziwnego – coraz więcej osób odkrywa bezsprzeczne zalety stosowania preparatów z wysoką zawartością skutecznych składników pochodzenia naturalnego. Znajdziemy wśród nich zarówno szampony dla dorosłych i dzieci w różnym wieku, jak i odżywki, a także eliksiry do twarzy, ciała i włosów oraz inne godne uwagi artykuły.

Naturalne kosmetyki do włosów – bogactwo składników

Naturalne kosmetyki do włosów to przede wszystkim moc niezwykle efektywnych składników. Wyciąg z liści pokrzywy, rzepaku czy aloesu, ekstrakt z siemienia lnianego, baobabu, grochu bądź słonecznika – to tylko przykłady rewelacyjnego składu, jakim zachwycają ekologiczne kosmetyki do włosów. Tego typu preparaty są świetne do włosów o różnych potrzebach, np. tych suchych i zniszczonych. Naturalne kosmetyki do włosów wyróżniają się wysoką zawartością składników organicznych, często są też hipoalergiczne. Parabeny, alkohol czy silikony zwykle znajdują się natomiast na czarnej liście.

Ekologiczne kosmetyki do włosów – działanie i przeznaczenie

Bogactwo składników to dopiero początek długiej listy zalet, jakimi odznaczają się wysokiej klasy ekologiczne kosmetyki do włosów. Odżywianie, wzmacnianie, nawilżanie, zmiękczanie, wspieranie wzrostu oraz ułatwianie rozczesywania włosów, a także odbudowa ich naturalnej keratyny – to jedynie wycinek ich możliwości oraz dobroczynnego działania. Wśród dostępnych marek znajdziemy m.in. te niezwykle cenione przez użytkowników w wielu krajach świata, jak Equilibra, Naturtint, Only Bio, Shy Deer, Yope czy Instituto Español.

Produkt dodany do ulubionych