LA CASA DE LOS AROMAS BOTANIC Patyczki...

LA CASA DE LOS AROMAS BOTANIC Patyczki zapachowe CZERWONE OWOCE, 140 ml

Marzysz aby w Twoim mieszkaniu panował przyjemny zapach? Wypróbuj cudownie pachnące patyczki zapachowe do wnętrz o aromacie czerwonych owoców leśnych.

35,00 zł

(250,00 zł / 1L)

 

Patyczki zapachowe uznanej, hiszpańskiej firmy FLOR DE MAYO, są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają piękne zapachy, bez konieczności palenia świec lub kominków zapachowych.

Owoce leśne - to eksplozja zapachu dzikich truskawek, jagód, maliny, jeżyny. w Twoim domu zagoszczą słodkie i relaksujące zapachy.

Idealnie sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywamy: domach, biurach, gabinetach, poczekalniach itp.

Dzięki naturalnej absorpcji patyczków trzcinowych, które umieszczone są w olejku eterycznym, zapach miarowo rozprzestrzenia się w powietrzu.

Zapas zawiera 140 ml wysokoskoncentrowanego olejku eterycznego, do którego wystarczy włożyć patyczki z zestawu, by ulubiony zapach od nowa zagościł w pomieszczeniu.

Nie zalecamy wykorzystywania w nowym olejku (zapasie) patyczków nasączonych innym aromatem, gdyż zapachy wymieszają się i efekt nie będzie satysfakcjonujący.

Zestaw zawiera:

Buteleczka z olejkiem zapachowym - 140 ml

Patyczki Bambusowe

Hiszpańska firma FLOR DE MAYO z myślą o osobach, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, stworzyła wiele pięknych zapachów zamkniętych w saszetkach, olejkach, świecach. Te wspaniałe produkty nadadzą piękny aromat w każdym domu, szafie czy aucie. 


Pojemność
140 ml + 50 ml
Cechy dodatkowe
Zapachowe
Zapach
Leśny, Owocowy
8428390754174
107 szt.
Brak opinii

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych